
Світильник врізний "HARLEY-10" (з регульованим кріплення) 10W 3000K-6500K білий
289,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-074-0010-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "HARLEY-10" (з регульованим кріплення) 10W 3000K-6500K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізне отвір | (регулює) 55-100 mm |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 120x40 mm |
| Світловий потік (лм) | 1108 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289,25 ₴


