
Прожектор світлодіодний "PARDUS-30" 30W 6400K чорний
315,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-028-0030-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "PARDUS-30" 30W 6400K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 30 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 139 мм * 164 мм * 29 мм |
| Світловий потік (лм) | 2700 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,95 ₴


