
Світлодіодний світильник вологозахищений FARADAY-36 36W IP65 білий 6400К
315,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 071-015-0036-030
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений FARADAY-36 36W IP65 білий 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 36 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм х 150 мм х 35 мм |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | До 6400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,51 ₴


