LED світильник LEBRON L-WLO, 8W, овал, 4100K, 720Lm, ІР65
173 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 15-35-01
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи ТМ Lebron - відмінний вибір для освітлення ваших приміщень. Як відомо, Світлодіодні лампи відрізняються неймовірним ресурсом роботи, який перевищує 20000 годин. На відміну від ламп розжарювання, галогенних і енергозберігаючих ламп, світлодіодні лампи економічніші, а на сьогоднішній день, і простіші у виробництві, завдають менше шкоди екології.LED лампа Lebron L-G45, 4W, Е27, 3000K, 320Lm, кут 240° з цоколем E27 - відмінний вибір, якщо ви хочете заощадити і отримати якісне і довговічне джерело світла. Потужність лампи становить 4 W, що аналогічно лампі розжарювання в 40 Вт.Температура світла становить 3000 K. Вона грає найважливішу роль в створенні інтер'єру будь-якого приміщення. Якість світла цієї лампи: RA>75.Світлодіодні лампи ТМ Lebron - сучасне джерело світла, в якому зібрані останні технології. LED лампа Lebron L-G45, 4W, Е27, 3000K, 320Lm, кут 240° - ефективний і економічний вид освітлення з гарантійним терміном служби в 1 рік.Переваги використання:Сучасні світлодіоди SMD 2835 дозволяють отримати світловий потік 320 Lm, економію електроенергії 90% відносно ламп розжарювання;Лампи сумісні з вимикачем з підсвічуванням;Не спотворює колір;IC-драйвер - стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги, безпечно для очей, не мерехтить;Корпус у форм-факторі виконаний з якісних матеріалів, це найбільш ефективна технологія охолодження світлодіодів, яка забезпечує максимально-необхідний тепловідвід лампи розміром d.45x83 мм.LED лампа Lebron L-G45, 4W, Е27, 3000K, 320Lm, кут 240° легко придбати в нашому магазині svit-bud.com. А при замовленні на суму від 500 грн. ми зробимо доставку безкоштовною в будь-яке місто, в тому числі і Київ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання, W | 80 |
| Гарантійний термін, років | 1 рік |
| Датчик руху | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колірна температура світла, К | 4100 K |
| Напруга живлення | 220 V |
| Пило-волого захист, IP | IP65 |
| Потужність, W | 8 W |
| Ресурс роботи, годин | 30000 |
| Розмір, мм | овал 160x89x47 |
| Світловий потік, Lm | 720 Lm |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Настінно-стельовий |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Якість світла, RA | RA>80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴


