

Світлодіодна люстра CONCORDE 24W 4000K чорний
2 094,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-053-0024-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра CONCORDE 24W 4000K чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24W |
| Розміри (ДхШхВ) | 650 мм x 350 мм х 135 мм |
| Світловий потік (лм) | 1200 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | черній |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 094,62 ₴


