

Світильник накладний з датчиком руху MARTHA PRO-18" 18W чорний 3000k 4500k 6000k
694,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-060-1018-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний з датчиком руху MARTHA PRO-18" 18W чорний 3000k 4500k 6000k
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізне отвір | 85-165 мм регулюється |
| Додатково | накладной монтаж, врезной монтаж |
| Потужність | 18 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 23 мм |
| Світловий потік (лм) | 1530 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура, К | 3000k 4500k 6000k переключаетса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694,20 ₴


