
Лампа Діодна "COMFORT" 1W E27 A45 (RGB)
52,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-087-0001-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "COMFORT" 1W E27 A45 (RGB)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 85 мм*44 мм |
| Світловий потік (лм) | 35 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,51 ₴


