
Світильник світлодіодний фасаднийNEUTRON-7 7W настінний
912,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-091-0007-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасаднийNEUTRON-7 7W настінний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 7 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм х 50 мм х 92 мм |
| Світловий потік (лм) | 452 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | POWER LED, SMD LED |
| Колірна температура, К | До 4200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912,25 ₴


