
Підсвітка дзеркал-картин LED "ANKA-12" 12W 4200K чорна
1 213,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-014-0012-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "ANKA-12" 12W 4200K чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Додатково | з кнопкою |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 550 мм * 185 мм * 52 мм |
| Світловий потік (лм) | 850 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 213,07 ₴


