



Оптичний датчик DP-06-IR-10A-S IR ON\OFF торцевий 10А DC12V
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00020334
Світлодіодний світильник Feron є аналогом світильників типу downlight. Використання світлодіодного світильника дозволяє зекономити 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками у яких використовуються лампи розжарювання та більше 50%, у порівнянні з тими, в яких використвуються енергозберігаючі лампи. Мають значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння та бліків. Це свторює комфортні умови як для роботи, так і відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні та монтажі. Світлодіодні світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торговельних, громадських та ін. приміщень.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00020334 |
| Валюта | USD |
| Потужність | 120 W |
| Назва | Оптичний датчик DP-06-IR-10A-S IR ON\OFF торцевий 10А DC12V |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | DC 12V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 2.46 |
- Ціна: 110 ₴


