

Лінійний LED світильник LN-4-60-1200-6 60W 6200К 1200mm
216 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00023409
Контролер LD56 призначений для керування світлодіодними стрічками RGB з постійною напругою 12V-24V. За допомогою даного контролера можливо регулювати яскравість стрічок, змінювати колір свічення та швидкість зміни кольорів, а також задавати світлові сцени. Контролер має 18 програм для керування свіченням: 7 режимів свічення одним кольором та 11 режимів зміни кольорів. Керується радіочастотним пультом, що дозволяє змінювати режими свічення на відстані до 30м та передавати сигнал керування через тонки неметалічні перегородки (гіпсокартон). Також контролер має функцію пам'яті, останні налаштування режимів роботи, зберігаються після його вимкнення.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00023409 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1200x63x25 |
| Еквівалентна потужність | 540 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 60 W |
| Назва | Лінійний LED світильник LN-4-60-1200-6 60W 6200К 1200mm |
| Наявність | В наявності |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напуга | AC 175-265V |
| Розділ | Лінійні Led світильники |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип управління | - |
| Форма світильника | Лінійні |
| Колір плафона | Білий |
| Ціна | 4.83 |
- Ціна: 216 ₴


