Світлодіодна стрічка OEM ST-24-8-COB-320-WW тепла біла, негерметична (10м), 1м
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00027340
Трековий світильник під лампу Feron ML331 U10 IP20 білий
Модель трекових світильників ML331 під лампу MR16 GU10 доповнює асортименти трекових світильників Feron.
Трекові світильники в стислому лаконічному дизайні можуть використовуватися для створення інтер'єрного підсвічування житлових, торгових, адміністративно-офісних та інших приміщень, кафе, ресторанів, виставкових залів, галерей і т.д.
Особливості трекових світильників ML331
Ергономіка. Переміщення світильників по всій довжині шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценти в освітленні.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 330° у горизонтальній площині, на 180° у вертикальній площині.
Керування світлом. Оснащені патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати бажаною яскравістю та температурою свічення.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж та надійну фіксацію.
Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00027340 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./м |
| Кратність | 10 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-24-8-COB-320-WW тепла біла, негерметична (10м), 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 10 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напуга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Світловий потік, Lm | 1270 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000-3500 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Ціна | 1.54 |
- Ціна: 69 ₴


