Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G4-12-8-COB-480-NW нейтральний білий, негерметична, 1м
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00027344
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна фітолампа Feron LB 709 для росту та розвитку рослин.
Використання лампи прискорює та покращує зростання та розвиток листкових рослин.
Переваги фітолампи Feron LB 709 :
Оптимізований спектр. Мають необхідний спектр та рівень освітленності для швидшого розвитку рослин та збільшення врожайності.
Синій та червоний спектр. Біколірність лампи забезпечує високу ефективність для розвитку кореневої системи рослин і вегетативного росту.
Надійний драйвер. Лампа оснащена ІС-драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні 175 V -265 V .
Безпека. Безпечна для всіх видів рослин.
Гарантія 1 рік
Ресурс роботи складає 15000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00027344 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP33 |
| Кількість світлодіодів | 480 шт/м |
| Кратність | 5 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G4-12-8-COB-480-NW нейтральний білий, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 12,5 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напуга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світловий потік, Lm | 1480 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K (Нейтральне Біле) |
| Тип світлодіодів | COB |
| Ціна | 2.24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


