

Світильник фасадний LED "ANGEL-5" 5W настінний
856,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-077-0005-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний LED "ANGEL-5" 5W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 5 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 125 мм * 50 мм |
| Світловий потік (лм) | 330 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | До 4200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856,63 ₴


