

Світлодіодний світильник вологозахищений PALERMO-15 3CCT 15W IP54 чорний з датчиком руху
692,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 071-018-0015-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений PALERMO-15 3CCT 15W IP54 чорний з датчиком руху
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 106 мм * 60 мм |
| Світловий потік (лм) | 1200 lm |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 3000K / 4500K / 6000K перемикача |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692,87 ₴


