2 дні
Кабель живлення з димером для світлодіодної стрічки 9.5ММ 220V
234 ₴
222,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 501097
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель живлення з димером для світлодіодної стрічки 9.5ММ 220V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 501097 |
| Одиниці виміру | шт. |
| Категорія | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Кратність | 1 |
| Номінальна напруга | 220V |
| Сумісність | Для LED стрічки 220V |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | Адаптери живлення 220 V |
| Колір | Чорний |
| Ширина стрічки | 9.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,30 ₴


