Світильник світлодіодний OEM TL- 31545-65 45Вт IP65 6000K
344 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00021043
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00021043 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1500х45х25 |
| Еквівалентна потужність | 420 W |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 45 W |
| Назва | Світильник світлодіодний OEM TL- 31545-65 45Вт IP65 6000K |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | AC 175-265V |
| Розділ | Лінійні Led світильники |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Лінійні |
| Ціна | 7.70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴


