

Вбудований світильник Feron CD2540 під лампу з підсвіткою прозорий
324 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням(LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без вмикання лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Кількість патронів | 1 |
| Комплектація | без лампи |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 230 В |
| Патрон | G5.3 |
| Розмір | 100*55 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | Під лампу |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | вбудований |
| Колір корпусу | Прозорий |
- Ціна: 324 ₴


