Драйвер трекового магнітного світильника 200 Вт, DC 48В 4A
2 410,32 ₴
- В наявності
+380 (63) 374-13-05
Центральный офис повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драйвер трекового магнітного світильника 200 Вт, DC 48В 4A EH-TDRV-200W від Electro House — це потужний і надійний блок живлення, розроблений спеціально для трекових магнітних систем серії Magnetic Light. З потужністю 200 Вт, цей драйвер забезпечує стабільне живлення для ваших LED світильників при вхідній напрузі 175-265 В та вихідному живленні DC 48В. Вихідний струм складає 4A, що дозволяє підключати кілька світильників без ризику перевантаження.
Драйвер встановлюється безпосередньо в корпус трекової магнітної рейки, де надійно фіксується за допомогою засувок. Завдяки такій конструкції, його не потрібно приховувати, адже він повністю інтегрується в систему, зберігаючи естетичний вигляд вашого інтер'єру. Встановлений драйвер гарантує безперебійну роботу магнітних LED світильників, навіть під час перепадів напруги в електромережі, що значно продовжує термін їхньої служби.
При виборі драйвера важливо враховувати загальну потужність приєднаних світильників. Всі драйвери ElectroHouse проходять суворий контроль якості та сертифіковані в Україні, що забезпечує надійність і безпеку їх використання. З Драйвер трекового магнітного світильника 200 Вт, DC 48В 4A ви отримуєте не лише ефективне освітлення, а й упевненість у високій якості вашої освітлювальної системи.
Обирайте надійність та сучасні технології з Electro House!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 410,32 ₴


