



Світильник світлодіодний для високих стель вологозахищений LED "ZEUGMA-100" 100 W 6400К
2 427,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-005-0100-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний для високих стель вологозахищений LED "ZEUGMA-100" 100 W 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Потужність | 100 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм * 80 мм * 520 мм |
| Світловий потік (лм) | 9300 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 427,92 ₴


