

Світильник врізний "VIOLET-18" 12W 1440 lm білий
141,07 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-075-0018-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "VIOLET-18" 12W 1440 lm білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізне отвір | 110 мм |
| Потужність | 18 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 130 мм х 30 мм |
| Світловий потік (лм) | 1440 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141,07 ₴


