

Світильник врізний "VIOLET-24" 24W 6400K білий
194,91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-075-0024-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "VIOLET-24" 24W 6400K білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізне отвір | 145 мм |
| Потужність | 24 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 145 мм х 30 мм |
| Світловий потік (лм) | 1920 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,91 ₴


