

Світильник врізний ALEXIS-6 3CCT (білий)
95,23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-087-0006-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний ALEXIS-6 3CCT (білий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізне отвір | 80 mm |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 6 W |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø108 mm |
| Світловий потік (лм) | 510 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95,23 ₴


