


Світильник накладний "INDIGO-36" 36W 6400K (білий)
942,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 027-017-0036-01-1
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "INDIGO-36" 36W 6400K (білий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 36 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 390 мм х 70 мм |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942,07 ₴


