

Світильник накладний SELENA-36W 3CCT
470,81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-084-0036-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний SELENA-36W 3CCT
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 36 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 290 мм x 32 мм |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470,81 ₴


