
Підсвітка дзеркал-картин LED "SALDA-14" 14W 4200K
1 230,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-010-0014-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "SALDA-14" 14W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Метал |
| Потужність | 10 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 920 мм х 70 мм х 140 мм |
| Світловий потік (лм) | 680 lm |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колір | черній |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230,87 ₴


