
Люстра LED "RAIMOND-55" 55W 4000K
4 432,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-074-0055-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED "RAIMOND-55" 55W 4000K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 55 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 600 мм |
| Світловий потік (лм) | 3300 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | черній |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 432,65 ₴


