

Світильник врізний SMD LED ANDROMEDA 3CCT"
856,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-017-0050-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний SMD LED ANDROMEDA 3CCT"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 50 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 28 мм |
| Світловий потік (лм) | 5000 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3000K 4500K 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856,18 ₴


