

Світильник накладний круглий "CATALINA-18 3CCT" 18W білий
351,11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-081-1018-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний круглий "CATALINA-18 3CCT" 18W білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 18 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 175 мм х 38мм |
| Світловий потік (лм) | 1800 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3000 К 4000 К 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351,11 ₴


