Підсвітка дзеркал-картин LED "TURNA" 3W 4200K
593,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-007-0003-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "TURNA" 3W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Додатково | з кнопкою |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 3 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм * 180 мм * 59 мм |
| Світловий потік (лм) | 200 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колір | Срібний |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593,19 ₴


