Світильник накладний "EPSILON-15" 15W 6400K (білий)
489,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 027-004-0015-01-1
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "EPSILON-15" 15W 6400K (білий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 15 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 260 мм * 60 мм |
| Світловий потік (лм) | 1125 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489,50 ₴


