Світильник врізний "STELLA-30" 30W 6400K білий
450,79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-052-0030-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "STELLA-30" 30W 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 30 W |
| Розміри (ДхШхВ) | d 223мм |
| Світловий потік (лм) | 2260 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450,79 ₴


