Люстра світлодіодна "AVATAR" 33W 4000K
5 170,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-039-0033-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна "AVATAR" 33W 4000K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, кришталь |
| Потужність | 33 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 450 мм |
| Світловий потік (лм) | 2310 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170,46 ₴
