
Світильник трековий "BREMEN-30" 30W 4200 чорний
435,21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-031-0030-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) ідеальне рішення для освітлення торгових площ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 30 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм х 76 мм х 171мм |
| Світловий потік (лм) | 2400 lm |
| Термін служби | 30 годин |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435,21 ₴


