

Прожектор світлодіодний "PALLAS-100 3CCT" 100W чорний
1 001,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-030-1100-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "PALLAS-100 3CCT" 100W чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 100 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 222.5 мм * 191.5 мм * 29.7 мм |
| Світловий потік (лм) | 13000 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 3000 k 4500 k 6000 k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 001,70 ₴


