
Світильник настінний світлодіодний LED "SPARTA-1" 6W
1 218,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-085-0006-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінний світлодіодний LED "SPARTA-1" 6W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 6 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм х 85 мм х 130 мм |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Колірна температура, К | До 4200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218,41 ₴


