
Світильник накладний круглий BELİNDA-60 60W 6400K білий
899,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-094-0060-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний круглий BELİNDA-60 60W 6400K білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 60 W |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø350x55 mm |
| Світловий потік (лм) | 6500 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,79 ₴


