


Свiтлодiодна лампа Biom G9 3W 2835 PC 4500K AC220
56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00001373
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Biom G9 3W 2835 PC 4500K AC220 це відмінне рішення для витончених дизайнерських світильників і люстр. Але найголовніше - вам не доведеться раз на місяць міняти ці лампочки на відміну від традиційних галогенок, адже ресурс ламп 40 000 годин.
Лампа обладнана цоколем G9.
Лампа відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить, випромінює рівне приємне нейтральне біле світло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00001373 |
| Валюта | USD |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 3 W |
| Назва | Свiтлодiодна лампа Biom G9 3W 2835 PC 4500K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
| Колір світіння | 4500К (Біле світло) |
| Ціна | 1.26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴


