


Світильник світлодіодний Biom DFR-6B 6Вт чорний круглий 5000К
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00019672
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾90 |
| Артикул | 00-00019672 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 93х33 |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Чорний |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 6 W |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom DFR-6B 6Вт чорний круглий 5000К |
| Наявність | В наявності |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напуга | 95-265 V |
| Розділ | Вбудовувані Led світильники |
| Посадковий Розмір | 63 |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Тип управління | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ціна | 3.36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


