


Контроллер універсальний U-R-01-15A-2,4G (6A*4к) RGB/dim
532 ₴
- В наявності
- Код: 00-00023403
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контроллер універсальний U-R-01-15A-2,4G (6A*4к) RGB/dim
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00023403 |
| Валюта | USD |
| Назва | Контроллер універсальний U-R-01-15A-2,4G (6A*4к) RGB/dim |
| Наявність | В наявності |
| Пульт керування | Немає |
| Розмір корпусу | 122х37х21 мм |
| Робоча напуга | DC 12-24V |
| Розділ | RGB контролери |
| Стан товару | Новий |
| Тип управління | Радіо (RF) |
| Ток | 15 A |
| Ціна | 11.90 |
| Число каналів | 4 канали |
| додаткові розділи | RGB контролері 12-24 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴


