

Світлодіодна панель BIOM ARM-3-600-65-6 65W 6500K 595x595x30
557 ₴
- В наявності
- Код: 00-00025504
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00025504 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Еквівалентна потужність | 585 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 65 W |
| Назва | Світлодіодна панель BIOM ARM-3-600-65-6 65W 6500K 595x595x30 |
| Наявність | В наявності |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напуга | AC 180-264V/50-60Hz |
| Розділ | Led панелі |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6500 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
| Колір плафона | Білий |
| Ціна | 12.46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557 ₴


