Світильник для підсвітки сходів/коридору Kanlux 26536 Apus LED 1x1.3W 4000K 14Lm IP20 чорний
1 555 ₴
- В наявності
- Код: 26536-KANLUX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник для підсвітки сходів/коридору Kanlux 26536 Apus LED 1x1.3W 4000K 14Lm IP20 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kanlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 75 |
| Глибина врізання, мм | 23 |
| Довжина, мм | 23 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Матеріал основи | сталь |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 1.3 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 14 lm |
| Стиль | лофт |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип монтажу | Врізний |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | квадрат |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555 ₴










