Вуличний світильник Nowodvorski 8178 Picnic LED 1x2,2W 3000K 155Lm IP54 білий
6 910 ₴
- В наявності
- Код: 8178
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світильник Nowodvorski 8178 Picnic LED 1x2,2W 3000K 155Lm IP54 білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 51 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 17 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 17 |
| Вага (кг) | 1,75 |
| Час світіння | 12 годин |
| Висота, мм | 470 |
| Довжина, мм | 140 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 84 |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 2.2 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 155 lm |
| Стиль | сучасний |
| Країна-виробник | Китае |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | садовий декор, підвісний світильник |
| Тип вимикача | сенсор |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | прямокутник |
| Колір плафона/абажуру | білий |
| Ширина, мм | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 910 ₴









