Світлодіодна лампа Biom HP-2-30-6 T80 30W E27 6500К
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00025738
Лампа із серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, що якнайкраще поєнуються з класичними люстрами та бра. Лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона представляє собою тонку довгу підложку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, вкриті шаром люмінофору. Завдяки такій технології та конструкції ламп, вони по зовнішньому вигляду та характеристикам свічення максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр. Коефіцієнт кольоропередачі Rа>80, тому колір освітлювальних предметів максимально наближений до природнього.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00025738 |
| Валюта | USD |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 30 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom HP-2-30-6 T80 30W E27 6500К |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | T80 |
| Колір світіння | 6500К (Холодне світло) |
| Ціна | 2.87 |
- Ціна: 128 ₴


