Mont означає гора. Таку назву отримала серія світильників завдяки конічній формі своїх плафонів.
Конус проста геометрична форма, тому світильники Mont легко і безконфліктно вписуються в більшість сучасних і класичних інтер’єрів. В основу світильника вмонтована кнопка увімкнення.
Плафони серії Mont виготовлені з формованого металу, вони надійні, прості в догляді та невибагливі.
Плафони мають закриту конструкцію – тому більшість світла спрямовується в одному напрямку (вниз) на барну стійку, кухонний стіл, прикроватну тумбочку чи інші робочі поверхні. Завдяки цьому світильники лінійки Mont чудово виконують функцію локального або емоційного освітлення. Завдяки стриманому і лаконічному але виразному дизайну такі світильники можуть виконувати самостійну декоративну функцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 1351511 |
| Валюта | UAH |
| Вид монтажу | Врізні |
| Висота плафону (мм) | 170 |
| Габаритний розмір, мм | 230х230х20 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Діаметр плафону (мм) | 180 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Кількість плафонів | 1 |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал плафону | Метал |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 24 W |
| Назва | Бра з вимикачем Mont W180-BT Black |
| Назва модифікації | Бра з вимикачем Mont W180-BT Black |
| Призначення | Для вітальні|Для дитячої|Для кафе, бару, ресторану|Для кухни|Для передпокою|Для спальні|Для столової |
| Наявність | В наявності |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Рекомендований тип лампи | Е27 LED |
| Робоча напуга | 176-265 V |
| Розділ | Бра - Настінний світильник |
| Розмір кришки кріплення (мм) | D125 мм |
| Посадковий Розмір | 50-220 |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Стиль | Кантрі|Лофт|Модерн|Мінімалізм|Прованс|Скандинавський|Сучасний |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип гарантії | Виробник |
| Тип кріплення | "скоба" |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світильника | Бра (світильник настінний) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип управління | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма плафону | Конус |
| Форма світильника | Квадратні |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ціна | 1170 |
| додаткові розділи | Shade|Бра - Настінний світильник|Всі товари|Новинки |
- Ціна: 1 170 ₴



