Вуличний світильник PikArt 5545
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1500 |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | акрил |
| Потужність, Вт | 36 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 3600 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | бра, настінний |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | циліндр |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 200 ₴




