



Вуличний світильник Kanlux 25720 Akven GU5.3 1x35W 3000K 300Lm IP68 зелений
1 298 ₴
- В наявності
- Код: 25720-KANLUX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світильник Kanlux 25720 Akven GU5.3 1x35W 3000K 300Lm IP68 зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kanlux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 72 |
| Довжина, мм | 72 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP68 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | алюміній |
| Потужність, Вт | 35 |
| Напруга, В | 12В |
| Світловий потік | 300 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | ландшафтний прожектор |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма плафона/абажура | конус |
| Колір плафона/абажуру | зелений |
| Ширина, мм | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴


