Вуличний світильник Kanlux 28990 Reka LED 1x7W 4000K 360Lm IP54 графітовий
1 944 ₴
- В наявності
- Код: 28990-KANLUX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світильник Kanlux 28990 Reka LED 1x7W 4000K 360Lm IP54 графітовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kanlux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 100 |
| Довжина, мм | 100 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | алюміній |
| Потужність, Вт | 7 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 360 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | бра, підсвітка фасаду, настінний |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | квадрат |
| Колір плафона/абажуру | графітовий |
| Ширина, мм | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 944 ₴









