

Вуличний світильник Kanlux 26461 Taxi LED 1x0.6W 4000K 10Lm IP54 нікелевий
1 082 ₴
- В наявності
- Код: 26461-KANLUX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світильник Kanlux 26461 Taxi LED 1x0.6W 4000K 10Lm IP54 нікелевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kanlux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 50 |
| Глибина врізання, мм | 50 |
| Довжина, мм | 70 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона/абажура | сталь |
| Потужність, Вт | 0.6 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 10 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | вбудований, вбудований у стіну |
| Тип монтажу | Врізний |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | квадрат |
| Колір плафона/абажуру | нікелевий |
| Ширина, мм | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴


