Вуличний світильник Nowodvorski 9105 Picco LED M 1x2W 3000K 80Lm IP67 нікелевий
2 306 ₴
- В наявності
- Код: 9105
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний світильник Nowodvorski 9105 Picco LED M 1x2W 3000K 80Lm IP67 нікелевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 11 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 7 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 7 |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Висота, мм | 90 |
| Глибина врізання, мм | 90 |
| Довжина, мм | 60 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP67 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | алюміній |
| Потужність, Вт | 2 |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 80 lm |
| Стиль | сучасний |
| Країна-виробник | Китае |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | вбудований, ґрунтувальний, тротуарний світильник |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | коло |
| Колір плафона/абажуру | нікелевий |
| Ширина, мм | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 306 ₴








